Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

TRY
  •      
Alışveriş Sepetiniz


Şifremi Unuttum


DEPOLAMA

İstanbul Hadımköy’ de bulunan 10.500 m² lik depomuzda müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamak amacıyla özenli, sistemli ve güvenilir bir şekilde depolama faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Korda stoklarını barındıran bu depoda, isteyen müşterilerimize depolama hizmeti de vermekteyiz. Korda’nın müşterilerine sunduğu bu ayrıcalıktan yararlanmak için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


KESİM

Müşterilerime daima en kaliteli ve en hızlı hizmetleri sunan Korda, yazı tabı ve karton ebatlama makineleri ile müşteri isteklerini sorunsuz ve zamanında yerine getirmektir. 40 gr. ile 1.000 gr. arasındaki tüm kağıtları, tecrübeli ekibi ile istenilen ölçülerde, kullanıcı için minimum fire oranıyla kesim yapılmaktadır. Hem müşterilerimiz için ebatlanmış kağıt karton satışı yapılmakta, hem de talep doğrultusunda fason kesim hizmeti verilmektedir.

NAKLİYE

Müşterileri siparişlerini zamanında ve eksiksiz teslim etmek Korda’nın temel amaçlarındandır. Ürünlerin hazırlanmasında, stok takibinde, sevkiyat aşamasında uzmanlaşmış kadrosu ile müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır.