Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

TRY
  •      
Alışveriş Sepetiniz


Şifremi Unuttum

SIKÇA SORULAN SORULAR

Korda.com.tr üzerinden yaptığınız alışverişler 256 byte RSA şifreleme ile gerçekleşmektedir. Dünya standartlarındaki güvenlik teknolojileri ile korda.com.tr üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Korda olarak İstanbul ,Ankara ve Adana'da depolarımız bulunmaktadır. Depolarımız olduğu bölgelerde teslim işlemini bina kapısına kadar kendimiz gerçekleştirmekteyiz. Ödemesi gerçekleştirilmiş siparişleriniz 1-5 gün içerisinde teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Korda.com.tr oluşturacağınız siparişleriniz için kredi kartı ve banka havalesi opsiyonlarını kullanabilirsiniz. Havale ile gerçekleştirilen siparişlerde ödeme tarafımıza ulaşmadan sipariş gönderimi yapılmamaktadır. Kapıda ödeme yöntemini kullanmamaktayız .

Kredi kartına taksit imkanımız bulunmaktadır. Ödeme sayfasında kredi kartı ikonuna tıklayarak taksit seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Ürün sayfalarında bulunan bu terimler ürünün satış birimini ifade etmektedir. TB: TABAKA , PK: PAKET , KG:KİLOGRAM ürünün bu birim üzerinden satışı yapıldığını göstermektedir .

Korda.com.tr üzerinden kredi kartı ile gerçekleştireceğiniz siparişlerde Nomupay ortak ödeme sayfası altyapısı kullanılmaktadır. Nomupay dünyada lider bir ödeme altyapısı sağlayıcısıdır.

Sitede oturum açabilmek için Korda.com.tr kullanım koşullarını ve çerezleri kabul etmeniz gerekir. Sayfanın en üstünde göreceğiniz kısımdan işlemi gerçekleştirebilirsiniz.