Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

TRY
  •      
Alışveriş Sepetiniz


Şifremi Unuttum


KORDA KAĞIT PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş.

1996 yılında kurulan Korda, Türkiye'de, küçük ve orta ölçekli firmalara "Tam Zamanında Teslim" (Just in Time Delivery) konseptini getiren kuruluş olmuştur. Korda, % 100 yabancı sermayeli bir firma olup, tüm hisseleri, Avrupa'nın en büyük kağıt tüccar gruplarından Portekiz merkezli "INAPA Investimentos, Participaçoes e Gestao" ya aittir.

Korda, Türkiye'deki matbaa, ambalaj ve yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren küçük ve orta ölçekli firmaları, ithalat yapma ve stok maliyeti karşılama yükünden kurtarmak amacı ile hiç bir miktar kısıtlaması yapmadan her tür kağıdı sağlamak hedefiyle kurulmuştur. Bu sayede, Korda, firmaların daha büyük firmalarla rekabet etmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda, Korda, büyük ölçekli firmaların acil ürün ihtiyacını da karşılamaktadır. Korda müşterilerine ithal ve yerli olmak üzere bir çok ürün çeşidi sunmaktadır. Korda, eğitimli ve tecrübeli satış ekibi, lojistik desteği, bünyesinde bulunan kesim olanağı, güçlü finansal yapısı, rekabete elverişli fiyat politikası ve avantajlı ödeme koşulları ile her tür müşteri grubuna hitap edebilmektedir. Vizyonumuz, Korda'yı kağıt ticaretinde mükemmellik, güvenilirlik ve kusursuz hizmet ile jenerik isim haline getirmektir. Değişen ve globalleşen Türk kağıt sektöründe, ticari hayatına oluklu mukavva kağıtları satışı ile başlayan Korda, ürün yelpazesini baskı ve yazı kağıtlarında 1. hamur ofset baskı kağıdı, kitap kağıdı, otokopi kağıdı, fotokopi kağıdı, gazete kağıdı, karton ile genişletmiştir. Ayrıca çıkartma kağıdı ve kurumsal kağıtlar gibi bazı özel kağıtları da Türk pazarına sunmuş ve sektördeki liderliğini korumuştur. Ticari atılımlarını kağıtla sınırlandırmamış matbaa kalıplarının satışına da başlamıştır. Kendi markası olan Marathon ile de adından söz ettirmektedir.

Kurulduğu günden bu yana her gün büyüyen Korda, İstanbul Hadımköy'de bulunan 10,500metrekarelik deposu ve Ankara, Mersin ve Gaziantep'te sahip olduğu daha ufak bölgesel depoları ile Türkiye'de mevcut 2,500 den fazla noktada hizmet vermektedir.